قوانین سایت

قوانین جمهوری اسلامی ایران

برای تمام مشتریان عزیز سایت ای سی شریف، قابل ذکر است که تمامی فعالیت های این سایت تحت قوانین و شرایط جمهوری اسلامی ایران ، تجارت الکترونیک و حقوق مصرف کنندگان می باشد .

ارتباطات بین مشتری وسایت ای سی شریف

روش های ارتباط با مشتری در مجموعه ای سی شریف شامل تماس تلفنی، ارسال ایمیل و ارسال پیامک می شود. پس از انجام هر خرید ایمیلی مبنی بر تایید خرید برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما می توانید با عضویت در خبرنامه از اخبار و محصولات جدید فروشگاه اینترنتی ای سی شریف با خبر شوید..

مراحل بعد از خرید

در مورد محصولات فیزیکی : در تهران : اگر در تهران شما محصولی را خریداری کنید ، همکاران ما به سرعت با شما تماس می گیرند تا زمان مناسب برای ارسال از سوی شما تعیین گردد و پس از آن مرسوله شما ارسال خواهد گشت. در شهرستان : اگر در شهرستان محصولی را خریداری کنید ، همکاران ما به سرعت به وسیله تلفن یا پیامک با شما تماس می‌گیرند و نحوه ارسال را به شما اطلاع می‌دهند. در صورت خرید با پست نیز کد رهگیری مرسوله برای مشتری پیامک می شود . لازم به ذکر است در هر دو مورد تهران و شهرستان ، در ساعات اداری انجام می‌پذیرد . اگر شما در ساعات اداری خرید کنید مراحل ارسال در همان روز انجام خواهد شد اگر در ساعات غیر اداری باشد ، در اولین روز کاری مراحل ارسال انجام خواهد شد.

ارسال نظرات ، پیشنهادات و انتقادها

در قسمتی پایینی صفحه معرفی محصولات قسمتی برای ارسال نظرات وجود دارد ، از آن جایی که در سایت ای سی شریف برای سهولت خرید ، نیاز به ثبت نام و … نمی‌باشد هر شخصی می‌تواند در این قسمت نظر خود را در مورد محصولات درج نماید . سایت ای سی شریف این حق را برای خود قائل می‌باشد تا نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قانونی را جهت حضور در صفحه محصولات تایید ننماید. در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد، انتقاد، شکایت و یا پرسشی کاربران گرامی می توانند با مراجعه به بخش تماس با موضوعات مربوطه را ثبت و ارسال نمایند و کارشناسان در اسرع وقت جهت رفع سوالات و مشکلات با شما تماس خواهند گرفت.